pühapäev, 15. märts 2015

22. postitus Hispaaniast! Isal ja vennal külas! Pildid liblikapargist ja Sierra nevadast (lumi!!!) :)

Seekord näitan teile palju pilte sellest, kui ma veebruari lõpus isal ja vennal külas olin ning me veidi ringi uurimas käisime! Olin ma neil külas kolm päeva ning selle ajaga jõudsime nii mõndagi näha-teha:) 

Esimesed pildid on Torremolinose rannast ning hiljem Malaga rannast, kus lähendal me hiina restokas söömas käisime. Järgmistel päevadel käisime ka Liblikapargis, mis oli awesome! Selline suur ruum, mis oli nagu troopika, hirmus palav ning umbne, ning kus liblikad vabalt ringi lendasid:) Kuna sel päeval oli pilvine, olid nad kõik kuskil akende ääres valgust otsimas, mistõttu ei tundunud neid hirmus palju olevat.

Viimasel päeval võtsime ette reisi Granadasse ja Sierra Nevadasse, kus lund näha lootsime. Ja nägimegi! Rahvast oli seal samuti hästi palju. Suure tee ääres müüsid mehed pepulaudu ja kindaid, mida meil ilmselgelt ka vaja oli. 2 paari kindaid vendadele ning üks pepulaud, millest hiljem ilmselgelt väheks jäi! Sain isegi mõned sõidud tehtud ja krt, nii poleks arvanud, et see nii lõbus on! :D


This time I have a lot of pictures to show you, cause we visited some places while I stayed with my brother and father in Torremolinos:)


Torremolinos, on the beach

Playa de Torremolinos
Some sandcastles on the beach

my cuute little brother!
The next day we visited Malaga and went to the chinese restaurant. Some photos on the beach...again:D


Beach of Malaga
These clouds are awesome!!!

The AMAZING butterfly park in benalmadena!!!just some views close to benalmadena:)

Close to Granada and on our way to Sierra Nevada!
Granada!Sierra Nevada!!!
The first time this year when we started to see a little snow! Awesomeee!
Sierra Nevada!!!

Movie night with some snacks:)
My favourite things from Estonia:P