esmaspäev, 29. detsember 2014

15. postitus Hispaaniast! Pildid! Gibraltar, Tarifa, Benalmadena, Setenil de las Bodegas, Ronda, Sierra de las nieves

Oleme mõnel päeval  autoga ringi sõitnud ja erinevaid ägedaid kohti avastanud. Esimeseks käisime Gibraltaril, kus pidime sadu ahve nägema, kuid nad olid ilmselt külma tõttu peitu pugenud ja nägime vaid mõnda üksikut... Aga vähemalt inglise mehed olid kõvasti kenamad, kui hispaania omad :D Gibraltar on Hispaania üks lõunapoolsemaid linnu ning kes siis veel ei teadnud, kuulub see suurbritannia alla. Leidsime ka mõned ilusad vaated, mille taustal oma pirukaid ja pitsasi nosida:D

Peale Gibraltarit sõitsime Tarifale, mis ongi Hispaania kõige lõunapoolsem linn. Sinna poole sõites olid need rohelised mäed päikeseloojangul nii ilusad, kuid ma ei saanud sõidu ajal kahjuks ühtki pilti...Kõik pildid Tarifalt on tehtud selle rannas.

Mõni päev hiljem võtsime ette Torremolinose kõrvallinnas Benalmadenas ette sõidu köisraudteega. Seal toimus kotkaste show kus need meile ka sõna otseses mõttes pähe istusid ja pulli tegid!:D Ning mäe otsas pilvede keskel seistes oli küll rohkem tunne nagu keegi laseks masinast tossu :D Aga hirmus ilusad vaated ja loodetavasti tulid ka pildid ilusad! Sõitsime ka veidi Benalmadena linnakeses ringi ja tegin mõned mõnusad pildid.

Käisime ka ühes linnas nimega Setenil de las Bogedas, kuhu läksime tänu selle artikli olemasolul:http://www.messynessychic.com/2013/05/16/the-town-that-is-literally-living-under-a-rock/  Linn on väga pisike ja armas ning hirrrmus kitsaste tänavatega ning ehitatud sõna otseses mõttes kaljude sisse. Piltidelt näete!

Ning lõpetuseks mõned pildid ühe mäe otsast, kust me lund leida lootsime ning lisaks mõned jõulupildid:)

Photos from Gibraltar:

 Photos from Tarifa:


 Photos from Benalmadena: 
moments before, at the same time and after the eagle sat on my head :D
 Photos from Setenil de las Bodegas, city under the rock
 Photos from mountain of the snow..although we didn't find any:DI hope you had an amazing Christmas:)