esmaspäev, 22. detsember 2014

14. postitus Hispaaniast! Reis Malagasse & pildid!:)

Minu reis Malagasse isale ja vennale külla algas suurepärasel kellaajal, 14.30 Alicantest. Viimane kord, kui mul pikk reis ees oli ning Eestist Hispaaniasse tulin, sain varajase lennu tõttu vaid 3-4 tundi magada. Samuti on mul viimaste kuude jooksul iga väikse bussi- ja lennusõidu ajal hirmus paha hakanud, kuid seekord reisirohtu võttes oli lihtsalt suurepärane olla! Samuti poleks arvanud, et 300km/h sõitev rong nii sujuv võib olla.

Vaatasin oma allalaetud Ink Masteri osasi ning ootasin, et Madridi jõuda, et veel veidi oodata, et Malaga rongi peale saaks, ja siis veel veidi oodata, et lõpuks kohale jõuda! Küll see oli üks osav lause :D aga no igatahes ma lihtsalt hirmsasti ootasin, et issit ja vennat näha saaks!

Reis algas Alicantest, kust sõitsin 2,5 h rongiga Madridi ning järgmise Madridi-Malaga 2,5-tunnise reisi vahel oli 2-tunnine paus, mille jooksul ma vaid veidi rongijaama ümber ringi vaadata ning tasuta vetsu leida tahtsin. No jumala eest, 60 senti rongijaamas selle eest maksta tundus nii palju :D Üldiselt oli tänavatel hirmus kitsas ringi liikuda, sest inimesi oli nii palju. Jõulutunnegi tahtis peale tikkuda, sest palmide asemel sa igal pool näha lehtedeta kaunistatud puid, oh kui ammu pole selliseid puid näinud!:D Eks pildidelt saate rohkem aimu:)

Kohale jõudes, tulid issi ja venna mulle muidugi vastu, ning sõitsime Torremolinosesse, kus nad hetkel elavad. Kui isa mainis, et neil Eestist toodud hapukapsast, verivorsti, pohlamoosi ja piparkoogitainast on, tahtsin pea nutma hakata! Ohhhh kui hirmsasti ma olen Eesti toitu igatsenud! 

Täna (22.12) oli siin mu teine täispikk päev. Eile käisime veidi jalutamas, carrefouris head ja paremat sööki kokku ostmas ning õhtu lõppes mõnusa filmiga. Polegi veel miskit hirmus erilist siin ette võtnud, aga nii mõnus on! Kuna viimastel aastatel olen elanud vaid koos ema ja vennaga ning nüüd siin Hispaanias veel rohkem iseseisvam olnud, on hommikused ülesajamised, magamaminemised ja vennaga ühes toas elamine täitsa uus asi mu jaoks :D

Täna õhtul käisime Malagas vennale korralikku ukulelet otsimas - lõpuks sai ostetud ka üks mängu-ukulele ja -kitarr ka Olgerile ja Kennethile. Sel nädalal on ka plaanis veidike rohkem ringi sõita ja ägedaid kohti avastada! Aga sellest juba järgmises postituses:)

Üks asi, mida ma mainida unustasin, on see, et pole ime kui ma 10kg raskemana siit tagasi tulen:D Pole ammu nii palju head toitu ning komme ja krõpse näinud! Ma siiralt imestan, kuidas mu vend ikka sama kriips on peale seda kolme kuud siin isaga elades:D


Train station in Madrid
Madrid! It felt more christmassy after seing these decorated trees:)
Amazing Torremolinos!


How many parrots can you find?:)En Inglés:
I am finally staying with  my brother and father in Torremolinos, where they live, and I am so happy! My trip to Malaga started in Alicante and the mid-point was in Madrid, as there is no direct train from Alicante to Malaga. It went very well, I didn't get sick like I usually do and I just enjoyed and watched the series of Ink Master:) 

Also don't be surprised when I come back 10-kg heavier as I am now, cause ohh, it's not even christmas yet, and we eat so much amazing food! Mu father has also brought some estonian food with him, ohh I've missed this so much!

Today we went to some guitar shops to find a good uke for my brother and this week we are panning to visit some places near here! But about that in the next post:)

byee

Silvia